Koordynacja inwestycji franczyzowych

Koordynacja franczyz – pomoc dla przyszłych franczyzobiorców

Planujesz otworzyć swój własny biznes oparty o systemie franczyzowym? Ilość formalności potrafi przytłoczyć początkujących przedsiębiorców zwłaszcza przy pierwszym lokalu. Dlatego jeżeli chcesz ułatwić sobie postawienie pierwszych kroków w biznesie, to skorzystaj z naszej pomocy.

Dlaczego franczyzobiorcy powinni skorzystać z pomocy?

System franczyzowy został skonstruowany w ten sposób, żeby ułatwić rozpoczęcie własnego biznesu. Jednak nawet jeżeli franczyzodawcy będą stawali na głowie to i tak nie ominą koniecznych procesów administracyjnych, etapu projektowania czy samego procesu budowy sklepu, a to wszystko potrafi mocno utrudnić rozpoczęcie własnego biznesu.

Bardzo pomocne jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy pomogą na każdym etapie budowlanego procesu inwestycyjnego, z którym muszą zmierzyć się franczyzobiorcy.. Mimo że pomoc firm specjalizujących się w takich usługach może wydawać się dodatkowym kosztem, to w długoterminowej perspektywie okazuje się bardzo zyskowne – unika się różnych opóźnień czy niedomówień  na etapie otwierania biznesu franczyzowego, a wdrożenie całego konceptu przebiega sprawnie i bez zbędnych problemów.

W czym pomagamy franczyzobiorcom?

Dbamy o to, żeby cały proces startu franczyzy przebiegł sprawnie, optymalizujemy czas trwania inwestycji. Pomagamy szczególnie w kwestiach administracyjnych, m.in. organizacje przetargu, wybór oferty, wdrażanie konceptu franczyzodawcy, zdobycie niezbędnych pozwoleń. Oczywiście dbamy o to, żeby cały proces przebiegał zgodnie z harmonogramem i mieścił się w założonym budżecie.

Oczywiście zakres naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Możemy pomóc tobie otworzyć twój lokal franczyzowy od A do Z lub wesprzeć tylko kilku kluczowych i najtrudniejszych dla ciebie kwestiach. Bez względu na to jakiej pomocy potrzebujesz, skontaktuj się z nami.