Meble na zamówienie

Wysokiej klasy meble kontraktowe na zamówienie

Znalezienie odpowiednich mebli do sklepu czy biura to nie lada wyzwanie. Muszą one być dobrze wykonane, żeby przetrwały wiele lat, posiadać funkcjonalne rozwiązania, w dodatku dobrze się prezentować, a do tego liczy się jeszcze jak najlepsze wykorzystanie powierzchni. Dlatego też najlepiej jest zainwestować w meble kontraktowe na zamówienie, które są idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.


Co wyróżnia meble robione na zamówienie?

Przede wszystkim meble na zamówienie są dopasowane do potrzeb klienta. Nasza firma specjalizuje się w robieniu mebli kontraktowych do lokali komercyjnych m.in. sklepów, restauracji i kawiarni oraz biur. Mamy doświadczenie zarówno w klasycznych meblach do biura, meblach hotelowych jak i bardziej specjalistycznych meblach kasowych, ekspozycyjnych, strefach wyjścia, czy też wyspach. Każdy klient może tak naprawdę dowolnie dopasować meble na zamówienie do swoich potrzeb, czyli m.in. styl wykonania, wymiary, a nawet materiał, z którego będą wykonane meble. Dostarczamy meble kontraktowe wykonane z płyt laminowanych, fornirowanych, płyt MDF barwionych w masie, sklejki, drewna naturalnego, stali, aluminium lub innych materiałów. Oczywiście, jeżeli nie wiesz, jakie meble chciałbyś do swojej firmy, to nasi specjaliści są w stanie udzielić fachowej rady i dobrać rozwiązania szyte na miarę danej przestrzeni.

Ile kosztują meble na zamówienie i ile się na nie czeka?

Meble na zamówienie wielu osobom kojarzą się z czymś drogim. Z całą pewnością są one droższe, niż meble ze sklepów, których koszt produkcji jest niski ze względu na produkcję masową.

To ile kosztują meble na zamówienie, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim znaczenie ma to, jakiego rodzaju mebli potrzebujesz oraz jaki materiał zostanie wykorzystany. Bardzo ważna jest także wielkość zamówienia — przedsiębiorcy składający większe zamówienia mogą liczyć na specjalną ofertę. Koszt mebli na zamówienie podajemy przed rozpoczęciem prac i dopiero po zaakceptowaniu ruszamy z produkcją mebli.

Należy także pamiętać o czasie produkcji mebli na zamówienie. W związku z faktem iż są to zamówienia indywidualne, czas na ich produkcję i dostawę, będzie dłuższy niż w przypadku gotowych mebli z salonów meblowych.

Współpraca z naszą firmą jest na każdym etapie klarowna i przejrzysta. Dlatego, jeżeli szukasz wysokiej jakości mebli i interesują Cię meble na zamówienie, to skontaktuj się z nami.