Oznakowanie reklamowe

Oznakowanie reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne

Prezentacja wizualna firmy ma w dzisiejszych czasach niezwykle duże znaczenie. Dlatego też warto zadbać o odpowiednie oznakowanie reklamowe.

Jaką formę oznakowania reklamowego wybrać?

Istnieją różne formy oznakowania reklamowego, najpopularniejsze, to:

  • litery przestrzenne
  • kasetony
  • neony
  • banery

Najlepiej wybrać tę formę, która będzie najlepiej zaspokajać twoje cele reklamowe i pozwoli na odpowiednią prezentację wizualną twojej firmy. Jeżeli nie wiesz, która forma będzie najlepsza dla twojej firmy, to możesz skontaktować się z nami, a pomożemy Ci wybrać oznakowanie reklamowe idealne dla ciebie. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Dzięki doświadczeniu i kreatywności naszego zespołu zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie w wyborze jak najlepszego rozwiązania dla danego obiektu czy lokalu.

Dzięki wdrażaniu nowych technologii zapewniamy wysoką jakość oraz estetykę dostarczanych przez nas nośników reklamowych. Najlepszym przykładem tego są podświetlane litery przestrzenne o grubości zaledwie 30 mm.

W naszej ofercie znajduje się także oznakowanie reklamowe miedziowane, mosiężne, czy też wykonane ze stali chromowanej. Ułatwieniem w kwestii podjęcia decyzji czy wybrane oznakowanie reklamowe spełnia twoje oczekiwania, będzie przygotowanie projektu wybranego przez ciebie wariantu reklamy.

Należy podkreślić, że poza samym nośnikiem reklamowym, bardzo ważną kwestią jest jego montaż. Aby proces montażu reklamy przebiegł sprawnie, jeszcze przed etapem produkcji zawsze wykonujemy inwentaryzację miejsca, w którym będzie znajdować się reklama. Jeśli jest taka potrzeba, pomagamy naszym klientom w uzgodnieniu formalności oraz warunków technicznych, niezbędnych do montażu wybranego oznakowania reklamowego.

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się ich realizacją.

Ile kosztuje oznakowanie reklamowe?

Na koszty oznakowania reklamowego wpływają takie czynniki jak: typ nośnika, rodzaj materiałów, jego wielkość, ilość oraz lokalizacja. Należy pamiętać, iż w przypadku montażu na znacznej wysokości lub w trudno dostępnych miejscach, w cenie montażu należy ująć cenę podnośników czy usług alpinistów.