Zarządzanie procesem inwestycyjnym

Pełne wsparcie dla inwestorów od początku

Niezależnie od tego, na jakim etapie znajdują się inwestycje, to możesz skorzystać z naszej pomocy. Jesteśmy w stanie zarządzać inwestycją już od etapu projektowego , poprzez organizację konkursu ofert, a nawet przygotowania budżetów wykonawczych.

Zanim jeszcze dojdzie do rozpoczęcia prac, przeprowadzamy analizę, której celem jest wskazanie słabych i mocnych stron oraz szans i zagrożeń danego procesu inwestycyjnego.  Ponadto dbamy o to, żeby wszyscy uczestnicy procesu inwestycyjnego znali jego status oraz przyszłe kroki, a także wymienili się swoimi uwagami. Służymy tutaj również radą i pomagamy wybrać optymalne rozwiązania. Jest to szczególnie ważne, gdy podmiotów biorących udział w inwestycji jest dużo, ponieważ wtedy synchronizacja wszystkich uwag wymaga dużego doświadczenia.

Oczywiście nasze wsparcie w inwestycji odbywa się również, gdy już rozpoczynają się prace budowlano-instalacyjne oraz montaże. Począwszy od przygotowania harmonogramu prac, na kontrolowaniu postępów kończąc. Po zakończeniu prac pomagamy w przeprowadzeniu odbioru inwestycji.

Jak przebiega wsparcie w inwestycjach?

Zastanawiasz się, jak przebiega zarządzanie procesem inwestycyjnym z pomocą naszej firmy? Wiele zależy od twoich oczekiwań. Nasza firma ma duże doświadczenie w zarządzaniu procesem inwestycyjnym, dlatego też możemy pomóc ci na każdym etapie inwestycji.

Jednocześnie, jeżeli potrzebujesz pomocy tylko na określonym etapie np. określenia harmonogramu inwestycji albo po prostu kontroli wykonywanych prac, to jak najbardziej możliwe jest nawiązanie takiej współpracy.

Zakres naszej współpracy ustalimy wspólnie przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu zakres naszych obowiązków jest przejrzyście określony, a ty będziesz zadowolony z naszej pomocy.